سوالات متداول

کارشناس آموزشی در چه زمینه هایی مشاوره ارائه میدهد؟

کارشناس آموزش ما درباره چگونگی آموزش از جمله مدت زمان دوره‌ها، منابع آموزشی، نحوه ثبت نام در کلاسها وامکانات منحصر به فرد WELWI توضیحات لازم را به متقاضی میدهد.

اساتید تیم WELWI چه کسانی هستند؟

اطلاعات لازم در مورد همه اساتید در پروفایل مربوط به ایشان روی صفحه اصلی وبسایت قابل مشاهده است.

آیا WELWI مشاوره ی مهاجرت هم ارائه میدهد؟

بله قطعا، تیم ما امور مربوط به مهاجرت و آموزش زبان را با تکیه بر مشاورین و کارشناسان مجرب خود به بهترین نحو ممکن انجام میدهد. درکنار اساتید باتجربه زبان، کارشناسان خبره و وکلای درجه یک حقوقی مهاجرت، قبل و بعد از پایان دوره آموزشی، مشاوره و امور مربوط به مهاجرت قانونی متقاضیان را به عهده میگیرند.

شیوه‌های آموزشی WELWI ویژه چه کسانی است؟

تمامی دانشجویان، فارغ التحصیلان دانشگاهی، متقاضیان آزمون های زبان انگلیسی به ویژه IELTS و همچنین سرمایه گذاران و افراد جویای کار در خارج از کشور می‌توانند از سیستم چند منظوره ی WELWI بهره ببرند.

آیا ضمانتی برای کسب نمره مطلوب در آزمون های بین المللی IELTS, TOEFL PTE, CELPIP و CAE ارائه میشود؟

بله، پس از امضای قرارداد با WELWI از نمره ی خود مطمئن باشید.

چقدر زمان برای آموزش زبان نیاز است؟

البته پاسخ این سوال برای افراد مختلف متفاوت است، برای اطلاعات بیشتر با کارشناس آموزش ما تماس بگیرید تا پس از تعیین سطح اولیه زمانبندی پیشرفت شما دقیقتر ارزیابی شود. اطلاعات تماس و طرق مختلف آن در وبسایت مجموعه در دسترس متقاضیان محترم می‌باشد.

آیا بعد از گذراندن دوره های آنلاین WELWI گواهی یا مدرکی مبنی بر این امر ارائه میشود؟

بله، گواهی‌نامه‌ای کتبی مبنی بر تایید گذراندن دوره به متقاضیان اهدا می‌گردد.

آیا کسب نمره دلخواه در بخش WRITING آزمون IELTS دشوار است؟

بله همین طور است. برای بسیاری از متقاضیان کسب نمره ۷ در آزمون IELTS، WRITING دشوارترین بخش کار است. اما اساتید با تجربه و ماهر تیم ما با استفاده از روش های مختلف، هم دانش زبانی شما را ارتقا می دهند و هم تکنیک های مخصوص WRITING را به شما آموزش میدهند تا برای کسب نمره ۷ مشکل چندانی نداشته باشید.

مهم‌ترین نیاز متقاضیان مهاجرت به کشورهای خارجی در بحث آموزش زبان انگلیسی چیست؟

توانایی های خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن(READING,WRITING,SPEAKING AND LISTENING) همه به یک اندازه اهمیت دارند، اما مهمترین و پرکاربردترین وجه زبان انگلیسی برای متقاضیان مهاجرت، صحبت کردن و ایجاد ارتباط کلامی است، در گام بعد گوش دادن و درک مطلب. به طور خلاصه، بسیاری از داوطلبان عزیز باید روی SPEAKING و LISTENINGخود وقت و انرژی بیشتری بگذارند زیرا در مصاحبه های سفارت، مصاحبه های مختلف فرودگاه و همچنین برای انجام کارهای اداری و روزمره خود در کشور مقصد، نیازی مبرم به برقراری ارتباط کلامی دارند. بر همین مبنا، تیم آموزشی WELWI بیشترین تمرکز خود را روی تقویت توانایی صحبت کردن و گوش دادن قرارداده است.

کلاس های اینترنتی WELWI در چه زمانی و در چه روزهایی از هفته برگزار می شوند؟

زمان‌بندی دقیق کلاس‌ها پس از مشاوره و تعیین سطح هر متقاضی به ایشان اعلام می‌شود. سعی شده است بهترین، موثرترین و پربازده‌ترین زمان ممکن، هم برای استاد و هم برای زبان‌آموز، انتخاب شود و تعداد دفعات کلاس در طول هر هفته یا هر ماه با توافق دو طرف برنامه‌ریزی می‌شود.

کلاس های اینترنتی WELWI چه امکاناتی دارد؟

با طراحی ماهرانه کلاس های آنلاین توسط مهندسان آی تی مجموعه، این وب سایت دارای تمام امکانات سمعی-بصری، معرفی، دسترسی به منابع مرتبط و همه ی قابلیت های مورد نیاز که کار تدریس و آموزش را تسهیل می کنند می باشد. از جمله امکانات این کلاس‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد: قابلیت ارتباط صوتی-تصویری، نوشتاری، اجازه گرفتن برای طرح سوال از استاد در کلاس های عمومی، رابطه مستقیم و غیرمستقیم با استاد حاضر در کلاس، و استفاده از قابلیت های گرافیکی دنیای مجازی برای تدریس هر چه بهتر مطالب

رده‌بندی کلاس‌ها در امر آموزش به چه صورت خواهد بود؟ آیا کلاس‌ها تماما خصوصی هستند یا کلاس‌های عمومی هم ارائه می‌شود؟

برای بسیاری از متقاضیان، کلاس‌های WELWI به صورت خصوصی و نیمه خصوصی خواهد بود. اما برای متقاضیان و داوطلبانی که فعلا در سطوح مبتدی هستند - اگر چنانچه موافق باشند - کلاس‌های WELWI به صورت عمومی برگزار خواهد شد و پس از چند ترم به کلاس‌های خصوصی تبدیل خواهند شد.

برای آمادگی کامل در آزمون IELTS چه مدت زمانی نیاز است؟

آمادگی کامل برای موفقیت در آزمون های بین المللی از جمله IELTS نیازمند حداقل یک سال تلاش و آموزش است، اما به نسبت تعداد جلسات و با توجه به مدت زمان هر جلسه متغیر است. زمان دقیق پایان یافتن دوره آموزشی شما پس از تعیین سطح اولیه به صورت حضوری در ساختمان مرکزی WELWI ، و پس از مشاوره کارشناس مهاجرت و کارشناس آموزشی ما تعیین می‌گردد.

تجهیزات مورد نیاز برای ثبت نام و شرکت کردن در کلاس های آنلاین چیست؟

زبان آموز گرامی فقط باید یک کامپیوتر متصل به اینترنت و یک هدست مجهز به میکروفون در اختیار داشته باشد.

قوانین مربوط به برگزاری و کنسل شدن کلاس ها چگونه است؟

فرض ما بر این است که کلاس‌ها به هیچ عنوان لغو و یا به زمان دیگری موکول نمی‌شوند. اما اگر به هر دلیلی این اتفاق بیافتد باید با هماهنگی کامل با استاد مربوطه انجام شود. به عنوان مثال، اگر بخاطر مشکل قطع شدن اینترنت - برای هر یک از طرفین - امکان برگزاری کلاس وجود نداشته باشد، به صورت تلفنی با کارشناس آموزشی تماس گرفته می شود و استاد و زبان آموز عزیز از لغو شدن و یا موکول شدن زمان کلاس به روز یا ساعت دیگری مطلع می‌شوند. در هر ۱۰ جلسه از کلاس، استاد گرامی و زبان آموز عزیز مجاز به لغو فقط یک جلسه از کلاس هستند. اگر تعداد کنسلی ها به بیش از یک جلسه رسید، چنانچه از سمت زبان‌آموز عزیز باشد، آن جلسه برگزار شده محسوب می‌شود و زبان آموز عزیز متاسفانه یک جلسه را از دست میدهد. اما اگر از سوی استاد گرامی باشد، آن جلسه در زمان دیگری جبران خواهد شد. ما به این موضوع کاملا واقف هستیم که نظم و ترتیب در برگزاری جلسات آموزشی مهمترین عنصر در دستیابی به اهداف و موفقیت زبان آموز است. بنابراین اطمینان حاصل می کنیم حتی الامکان هیچ جلسه ای از سوی تیم ما کنسل نشود.

آیا برای امضای قرارداد و یا تعیین سطح، حضور در ساختمان مرکزی WELWI الزامی است؟

بله، قطعاً برای عقد قرارداد کلاس‌ها و پروسه مهاجرت و حتی تعیین سطح‌‌، زبان آموز گرامی باید حداقل یک بار در مرکز حاضرشود. توضیحات تکمیلی در مورد گام‌های بعدی توسط کارشناس آموزشی و کارشناس مهاجرت ما به شما عزیزان داده می‌شود.

آزمون IELTS چیست؟

می توان گفت آزمون بین المللی IELTS، معتبرترین آزمون ارزیابی دانش زبان انگلیسی در سرتاسر دنیاست، که به دو روش کتبی و کامپیوتری برگزار می شود. روش کامپیوتری آزمون IELTS فعلاً در ایران برگزار نمی‌شود اما روش کتبی ((paper-based در ایران و بسیاری از کشورهای جهان در تاریخ‌های معین برگزار می‌شود. به طور معمول، در هر ماه دو تاریخ برای این آزمون در نظر گرفته شده است. آزمون IELTS همچنین به دو بخش آزمون GENERAL TRAINING و ACADEMIC تقسیم می شود. این دو نوع از آزمون در Speaking و Listening کاملا شبیه به هم بوده اما در Writing و Reading تفاوت هایی دارند. حداکثر مدت زمان کل آزمون 2 ساعت و 45 دقیقه میباشد. تمام نمرات در هر ۴ مهارت، عددی بین ۱ تا 9 است.